Вас вітає ТОВ “Інтеграція-плюс”!

ТОВ “Інтеграція-плюс” – це розвиток високоякісних рішень ПЛЮС впровадження сучасних геоінформаційних технологій в реальний робочий процес компаній.

Ми спеціалізуємося на розробці розподілених інформаційних систем з використанням сучасних інформаційних технологій, побудованих із застосуванням дистанційного зондування та геоінформаційних систем, сервіс-орієнтованої архітектури (SOA), веб-сервісів та високопродуктивних (HPC) обчислень.

ТОВ “Інтеграція-плюс” має великий досвід обробки гетерогенних даних (таких даних різної природи, як дані дистанційного зондування Землі, наземні вимірювання, модельні дані), оперативного надання геоінформаційних продуктів, ГІС, розробки програмного забезпечення, навчання та консультування.

ТОВ “Інтеграція-плюс” брало участь у численних науково-дослідних і практичних роботах щодо застосування супутникових даних для моніторингу сільського господарства та навколишнього середовища. Зокрема, ТОВ “Інтеграція-плюс” на даний момент виступає як співвиконавець для двох проектів сьомої Рамкової програми (FP7) Європейської комісії (EC) “Стимулювання інновацій для глобального моніторингу сільського господарства та оцінка його впливу на навколишнє середовище як підтримка ініціативи GEOGLAM (SIGMA)” (www.geoglam-sigma.info) і “Впровадження сільськогосподарських індикаторів різного масштабу із використанням даних Sentinel (Imagines)” (http://fp7-imagines.eu/). В минулому ТОВ “Інтеграція-плюс” було субпідрядником проекту Об’єднаного дослідницького центру Європейської комісії (EC JRC) “Оцінка площ посівів з використанням супутникових даних в Україні” та було залучене у розробці та створенні системи дистанційного моніторингу навколишнього середовища та регулювання площ для заповідного фонду  та природних ресурсів України для Міністерства екології та природних ресурсів України.

ТОВ “Інтеграція-плюс” має досвід взаємодії з приватними сільськогосподарськими підприємствами і надання оперативних геоінформаційних послуг по моніторингу стану сільськогосподарських культур на основі даних дистанційного зондування та наземних спостережень.